• KIM JESTEŚMY

  Slow Branding to pierwsza
  w Polsce agencja komunikacyjna
  skierowana do SLOW Biznesu.

  Zajmujemy się budowaniem strategii komunikacji firmy z otoczeniem,
  wspieramy marki, ludzi, produkty i idee, w które wierzymy.

  więcej

Ważna jest dla nas autentyczność przekazu i prawda
zawarta w informacjach o Tobie i Twojej firmie.

Uważamy, że tylko spójny i prawdziwy przekaz może przekonać do Ciebie i Twojej
marki odbiorców. Cenimy sobie uczciwość we współpracy i szczerość. Ufamy swojej
intuicji i podchodzimy do naszej pracy bardzo odpowiedzialnie. Dbamy o całościowy
wizerunek Twojej firmy ale jesteśmy zorientowani na szczegóły, bo uważamy, że to
suma małych ważnych rzeczy tworzy całość.


Jeśli jest Ci blisko do tego o czym mówimy to zapraszamy do współpracy!

Agnieszka Muniak

Ekspert do spraw wizerunku, posiada około 10 letnie doświadczenie w zakresie Public Relations, CSR, Social Media, Blogger Relations i Marketingu. Wspierała w zakresie komunikacji między innymi takie firmy jak Philips, HP, Adobe, 3M czy TomTom. Współpracowała także z instytucjami takimi jak Lewiatan czy KUPS. Ma w swoim dorobku organizację eventów, konferencji prasowych, kampanii społecznych i edukacyjnych kampanii telewizyjnych oraz współpracę z blogerami. W pracy ceni sobie szczerość, jasność przykazywanych komunikatów oraz atrakcyjność przekazu. Pasjonuję ją szeroko pojęta komunikacja. Od 4 lat sukcesywnie podnosi swoje kompetencje w tym zakresie – najpierw jako trener komunikacji bez przemocy (NVC), potem jako coach – certyfikowany przez ICF (International Coach Federation). Z wykształcenia jest socjologiem. W swojej pracy wykorzystuje integralne podejście do komunikacji, ponieważ uważa że to przede wszystkim ludzie i wytwarzana przez nich energia sprzyja efektywnej komunikacji. 

Adam Barański

Blisko 10 lat doświadczenia w zakresie komunikacji PR w Internecie. Do tej pory pracował dla ponad pięćdziesięciu klientów, takich jak: Philips, ExxonMobil, AkzoNobel, HP Polska, WINAIRY, Aegon, Gaspol czy Sanofi. Zajmuje się tworzeniem strategii komunikacji digital oraz prowadzeniem działań w tym zakresie. Łącznie prowadził około 30 profili w serwisach Twitter, Facebook  (w tym profil o wielkości 150 000 fanów na Facebooku – TK Maxx Polska), Linkedin, Youtube, Slideshare, Instagram w Polsce oraz na rynkach zagranicznych (Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Krajowa Unia Producentów Soków, Philips). Posiada również doświadczenie w zakresie „tradycyjnej” komunikacji konsumenckiej i korporacyjnej. Współrealizowany przez niego projekt dla Gadu-Gadu zdobył nagrodę Złotego Spinacza. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Retoryki i Mediów Wydziału Polonistyki i tam też prowadzi zajęcia z wizerunku publicznego w praktyce.

Konrad Wysokiński

Przez ostanie 13 (bez obaw, 13 to jego ulubiona cyfra:) lat Konrad zdobywał doświadczenie projektując i później także zarządzając działami kreatywnymi w warszawskich agencjach reklamowych. Obecnie prowadzi własne studio projektowe Substance.pl gdzie zajmuje się głównie komunikacją wizualną. Projektuje identyfikacje wizualne, ubrania, plakaty, layouty webowe i mobilne. Równolegle spełnia swoje marzenie i projektuje t-shirty pod własną marką koszulkową — Mesmerik. Kieruje się nadrzędną filozofią by uczynić pięknie minimalistyczną pracę,  która przebije się przez szum informacyjny i pomoże organizacjom opowiedzieć swoją historię. Pracuje dla dużych i małych firm. Konrad ma na swoim koncie wiele nagród, zdobył min. złotą i brązową Effie Award.

Grzegorz Żygadło

Od ponad 10 lat zajmuje się fotografią. Specjalizuje się w fotografii wizerunkowej i produktowej. Wykonuje także sesje biznesowe oraz portrety. Uwielbia naturalne, swobodne stylizacje. Zależy mu na tym, aby zdjęcia oddawały autentyczny charakter fotografowanych osób , wydarzeń a także klimat miejsc. Nie boi się pokazywać prawdziwych emocji. Chętnie fotografuje w plenerze, z wykorzystaniem naturalnego światła. Z przyjemnością odpowiada historie obrazam. Więcej jego zdjęć znajduje się pod linkiem: http://balvia.pl/